Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Witam, zamówiłem kebaba i wskazałem godzinę 22:30, przyniesiono mi go 50 minut wcześniej, po co mam to robić? Jest godzina, w której kebab musi przybyć, a nie kiedy jest to dogodne dla kuriera. Poza tym lawasz już wiotki, jakość fatalna, zamawiałem u Ciebie 10 razy, ale ciągle jest coraz gorzej...

Zamówienie #94941908

Nikita

Może to kwestia piątkowego wieczoru, ale czas dostawy ok 90 minut i zamówienie przyjechało zimne. Wszystkie poprzednie zamówienia realizowane w niecałe 30 minut, niemniej jednak biorąc pod uwagę niedużą odległość od lokalu - dziś tylko 3 gwiazdki. Może warto zastanowić się nad logistyką rozwożenia dużej ilości zamówień, tak aby przynajmniej część klientów otrzymała ciepłe?

Daniel

Zimne i bez smaku, coś się popsuło

Jacek

Polecam :)

Olga

Porcji małe, sałatka nie Świerza!!!!

Valentyn

Wszystko ok

Paweł

Zamówienie które otrzymałem nie było tym które zamawiałem. Próba kontaktu z restauracją pod numerem telefonu podanym na stronie nie powiodła się, nikt nie podnosił słuchawki.

Jan

Ciepły i pyszny posiłek polecam ;)

Kamil

Pierwszy raz Panowie sie nie popisali, kebab bez sosu a mial byc mieszany, bez surowek takich jak zawsze (byly tylko kawalki pomidora i ogorka). Mam nadzieje ze to tylko przypadek.

Bartosz

Kanapki przyjechały zimne w ostatnich minutach deklarowanego czasu.

Hubert

Od ostatnik kilku zamówień zdarzają się notoryczne pomyłki lub braki. Zamiast 2 kebabow otrzymałam 1. Kolejny raz zamiast kaszy otrzymałam ryż i brakowało surówek do zamówienia i jeszcze kilka razy podobne sytulacje.

Simona

Brak sosów

Łukasz

Zamówienie dotarło po godzinach - w dodatku zimne. Lubię tą restaurację. Jedzenie mają pyszne - ale kierowcy nie są ich specjalnością ...

Andrzej

spoko kebab

Jacek

dostawa przed czasem dobre jedzenie

Jacek

smaczne, swieze warzywa. Ogolnie calkiem pozytywnie.
szybka dostawa.

Maciej

Kebab, bardzo dobry, bez zarzutu. Zamówienie online - 4szt.: mimo przyjazdu przed czasem, dostarczone ledwo letnie, jeden zamawiany bez surówki, niestety wszystkie dojechały z surówką. Mimo niedociągnięć, polecam.

Piotr

Kebab, to chyba pomyłka jeden z najgorszych jakiego w życiu jadłem

Mariusz